Wsparcie

FORMY WSPARCIA PLANTATORÓW

Poza samymi tunelami oferujemy następujące formy wsparcia osobom i instytucjom planującym inwestycje w uprawy pod osłonami z zastosowaniem tuneli TuDo:

 

foliak ogrodowy

Know-how w zakresie uprawy borówki amerykańskiej

W ramach naszej grupy kapitałowej posiadamy własną wieloobszarową plantację borówki amerykańskiej. Z tego powodu dysponujemy bogatą wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie i nieodpłatnie się podzielimy z osobami i przedsiębiorstwami, które zdecydują się na korzystanie z naszych rozwiązań.

Ponadto oferujemy skup owoców borówki od użytkowników tuneli TuDo, w oparciu o odrębną umowę.

Wynajem samojezdnego kombajnu do owoców

Samojezdny kombajn do borówki, maliny, jagody kamczackiej, wiśni, porzeczki, agrestu, aronii – OXBO 9000. Kombajn renomowanej amerykańskiej firmy KORVAN. Bardzo delikatnie zbiera owoce. Więcej informacji pod adresem plantacjanieszawa.pl

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu leasingu jak i pożyczki na oferowane tunele TuDo

Służymy radą w doborze odpowiedniej oferty i w sfinalizowaniu umowy

Leasing – to forma finansowania inwestycji, która z roku na rok zyskuje na popularności. Wynika to z faktu, iż rozwój gospodarstwa rolnego wymaga istotnych środków finansowych. Niestety, nie wszyscy rolnicy, czy przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na jednorazowy wydatek liczony nieraz w dziesiątkach tysięcy złotych na zakup niezbędnej maszyny. Ubieganie się o kredyt na finansowanie odpowiednich inwestycji w banku, wiąże się zazwyczaj ze skomplikowanymi i długimi procedurami oceny sytuacji finansowej klienta. Służymy radą w doborze odpowiedniej oferty oraz w sfinalizowaniu umowy ze współpracującą firmą leasingową TuDo Finanse. 


Poza atrakcyjnymi warunkami finansowymi zapewniamy indywidualne dostosowanie parametrów umowy pod kątem specyfiki funkcjonowania gospodarstwa. Dlatego możemy zaproponować: długi okres spłaty, sezonowe spłacanie rat, opłatę wstępną od 0%, możliwość podpisania umowy u klienta oraz wiele innych. Dodatkowo zapewniamy pełne bezpieczeństwo od strony prawno-podatkowej oraz dedykowanego opiekuna do obsługi kontraktów pod każdym względem.

 

Pożyczka na zakup tuneli umożliwia uzyskanie niezbędnych środków na finansowanie rozwoju gospodarstwa rolnego. Wiele osób prowadzących działalność rolną nie może jednak skorzystać z propozycji banków. Najczęściej ze względu na niewystarczającą zdolność kredytową. TuDo zapewnia indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu pomagamy w przejściu niezbędnych formalności w zaprzyjaźnionych bankach i instytucjach finansowych. Razem dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

Dzięki powyższym rozwiązaniom można relatywnie łatwo i szybko rozpocząć inwestycję. W rezultacie, tunel foliowy ma szansę spłacać się nieomal „na bieżąco”. Co najważniejsze, znacząco obniża to ryzyko związane z wprowadzeniem nowej uprawy lub rozwinięciem już istniejącej.


W przypadku zainteresowania przedstawieniem kalkulacji dopasowanej do Państwa potrzeb prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 571 481 446