Finansowanie

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu leasingu jak i pożyczki na oferowane tunele TuDo

Służymy radą w doborze odpowiedniej oferty i w sfinalizowaniu umowy.
Leasing – to forma finansowania inwestycji, która z roku na rok zyskuje na popularności. Wynika to z faktu, iż rozwój gospodarstwa rolnego wymaga istotnych środków finansowych. Niestety, nie wszyscy rolnicy, czy przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na jednorazowy wydatek liczony nieraz w dziesiątkach tysięcy złotych na zakup niezbędnej maszyny. Ubieganie się o kredyt na finansowanie odpowiednich inwestycji w banku, wiąże się zazwyczaj ze skomplikowanymi i długimi procedurami oceny sytuacji finansowej klienta. Służymy radą w doborze odpowiedniej oferty oraz w sfinalizowaniu umowy ze współpracującą firmą leasingową TuDo Finanse.
Poza atrakcyjnymi warunkami finansowymi zapewniamy indywidualne dostosowanie parametrów umowy pod kątem specyfiki funkcjonowania gospodarstwa. Dlatego możemy zaproponować: długi okres spłaty, sezonowe spłacanie rat, opłatę wstępną od 0%, możliwość podpisania umowy u klienta oraz wiele innych. Dodatkowo zapewniamy pełne bezpieczeństwo od strony prawno-podatkowej oraz dedykowanego opiekuna do obsługi kontraktów pod każdym względem.
kobieta w tunelu foliowym uprawa sałaty pod osłonami

W przypadku zainteresowania przedstawieniem kalkulacji dopasowanej do Państwa potrzeb prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 571 481 446.
Pożyczka na zakup tuneli umożliwia uzyskanie niezbędnych środków na finansowanie rozwoju gospodarstwa rolnego. Wiele osób prowadzących działalność rolną nie może jednak skorzystać z propozycji banków. Najczęściej ze względu na niewystarczającą zdolność kredytową. TuDo zapewnia indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu pomagamy w przejściu niezbędnych formalności w zaprzyjaźnionych bankach i instytucjach finansowych. Razem dobierzemy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 571 481 446.
Dzięki tego typu rozwiązaniom można relatywnie łatwo i szybko rozpocząć inwestycję. W rezultacie, tunel foliowy ma szansę spłacać się nieomal “na bieżąco”. Co najważniejsze, znacząco obniża to ryzyko związane z wprowadzeniem nowej uprawy lub rozwinięciem już istniejącej.